Δευτέρα 4 Απριλίου 2016

Εκτός κλίματος ο Πογέτ

Και μετά το ψυχολογικό ντοπάρισμα του αεροδρομίου από τα 500 άτομα οι παίχτες που φοράνε τον Δικέφαλο στο στήθος τους τίμησαν καταλλήλως με το αποτέλεσμα που πήραν στην Καλλονή .
Δεν μπορούν κερδίσουν ούτε την πεσμένη Καλλονή. Ο δε Μπάμπης Τεννες της ΑΕΚ (πογετ) κάθεται αμέτοχος και πετάει την μία αρλούμπα πίσω από την άλλη. Αν βάζαμε 1 γκολ στο πρώτο λεπτό λέει τότε το αποτέλεσμα θα ήταν 6-0... Τι λε ρε μεγάλε προπονηταρα... Πραγματικά αδούλευτη ομάδα και παίχτες. Άσε καλύτερα να μη γίνει το κύπελλο και αποκλειστούμε από τον Ατρόμητο.Προετοιμαζόμαστε λέει ψυχολογικά και σωματικά για τα paly offs. Ελα τώρα πες αλήθεια Πογίετ, τι παίρνεις..? ΑΣΤΕΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ , ΛΑΘΟΣ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

Το ότι κέρδισε 3 ντέρμπι δεν το κάνει προπονηταρά. Άλλωστε η διάρκεια μετράει . Καμία εκτός έδρας νίκη και μια ισοπαλία. Ποδόσφαιρο μη θελκτικό ούτε για 5 λεπτά.Και μην ακούσω οτι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, έστω και μισό μηδέν...Αυτά είναι για τους Κεφτεζόγλου κτλ